Manicure naklejkowy / Colorella

Manicure naklejkowy Colorella – zjawiskowy efekt w parę minut!

Lubisz manicure z kolorowymi wzorkami na paznokciach? Jednym z najprostszych sposobów na osiągnięcie zjawiskowego rezultatu jest manicure naklejkowy w systemie Colorella. Na czym dokładnie polega ten manicure?

Paznokcie z wzorami jak nadrukowane nie są wcale takie trudne w wykonaniu. W tym celu najlepiej skorzystać ze specjalnych systemów pozwalających na nadanie im olśniewającego wyglądu. Do dyspozycji mamy między innymi szablony winylowe oraz pieczątki, ale jeśli chodzi o efekt i łatwość jego uzyskania, zdecydowanie wygrywa manicure naklejkowy Colorella.

Jak wykonuje się manicure naklejkowy Colorella?

To profesjonalna metoda zdobienia paznokci, która polega na nadaniu im efektownego wyglądu z pomocą specjalnych naklejek. Mogą być one używane na naturalną płytkę paznokcia albo na paznokcie dodatkowo utwardzone żelem albo hybrydą – dzięki temu można uzyskać trwałość nawet do 4 tygodni.

Manicure tego rodzaju można wykonać samodzielnie albo można skorzystać z niego w gabinecie – zapraszamy serdecznie do skorzystania z manicure naklejkowego w naszych salonach!

Manicure naklejkowy Colorella krok po kroku:

  • pierwszy krok to oczyszczenie i odtłuszczenie płytki paznokciowej, aby przygotować ją go dalszego manicure
  • drugi krok to wybranie odpowiednich rozmiarów naklejek na paznokcie
  • trzeci krok to usunięcie przezroczystej folii ochronnej z naklejek i dopasowanie ich do szerokości płytki – nadmiar naklejki należy przyciąć nożyczkami, a zaokrąglany koniec przyłożyć do nasady paznokcia
  • czwarty krok to wygładzenie folii, aby usunąć ewentualne pęcherzyki powietrza
  • piąty krok to spiłowanie nadmiaru naklejki na końcówce paznokcia
  • ostatni krok to nałożenie na naklejkę lakieru nawierzchniowego

Zatem wykonanie manicure naklejkowego jest bardzo łatwe i można wykonać go w kilka minut, aby uzyskać wspaniały efekt na paznokciach. To doskonały wybór zarówno na co dzień, jak i na ważne okazje, gdy chcemy nadać dłoniom jeszcze piękniejszy wygląd.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z manicure naklejkowego Colorella w naszym salonie!