Manicure winylowy / Infinite Shine

Jak wykonuje się manicure winylowy Infinite Shine?

Manicure winylowy to sposób na nadanie paznokciom pięknego wyglądu. Na czym dokładnie polega tego rodzaju manicure? Jakie są zalety tego rodzaju manicure w stosunku do innych metod malowania paznokci?

Firmy kosmetyczne stale pracują nad nowym sposobami na zdobienie paznokci. Jednym z ostatnich produktów, który znalazł wiele fanek, są lakiery winylowe. Bazują one na wykorzystaniu polimerów winylowych, które wyróżniają się wytrzymałością i trwałością. Najpopularniejszy i najczęściej stosowany manicure winylowy bazuje na systemie Infinite Shine od OPI.

Lakiery winylowe uznaje się często za następcę tych hybrydowych. W przeciwieństwie do nich twardnieją samodzielnie, dlatego nie mamy potrzeby korzystania z lampy UV. Efekt jest jednocześnie podobny do błyszczącego żelu, a trwałość manicure wynosi aż 10 dni.

Manicure winylowy krok po kroku:

  • pierwszy krok to nadanie paznokciom właściwego kształtu, usunięciu skórek oraz odtłuszczeniu płytki paznokciowej
  • drugi krok to nałożenie bazy – primera, który przygotowuje paznokcie do lakierowania
  • trzeci krok ro lakierowanie paznokci na wybrany kolor albo wybrane kolory, paznokcie należy pomalować ponownie po wyschnięciu poprzedniej warstwy
  • czwarty krok to nałożenie top coat, czyli warstwy wierzchniej, nadaje ona paznokciom wyjątkowy blask

Po wyschnięciu paznokcie są gotowe. Jeśli chcemy usunąć manicure winylowy, stosujemy po prostu zmywacz do paznokci, dlatego nie ma potrzeby spiłowywania paznokcia albo moczenia go w acetonie. To powoduje również, że manicure winylowy jest bezpieczny i może być stosowany regularnie. Jednocześnie jego trwałość jest znacznie lepsza od zwykłych lakierów do paznokci.

Manicure winylowy – w domu i w salonie

System manicure winylowego Infinite Shine został opracowany po to, aby pozwalać na wykonanie pięknych paznokci w domu. Można również skorzystać z tego manicure w salonie – w naszych salonach korzystamy wyłącznie z oryginalnych produktów i zapewniamy naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie. Zapraszamy do umówienia się na wykonanie manicure!