Manicure

Profesjonalny sposób na piękne dłonie i paznokcie.

 

Umów się na wizytę.

Manicure to profesjonalny sposób na piękne dłonie i paznokcie. W naszych gabinetach wykonujemy manicure klasyczny, french i hybrydowy, różniące się sposobem malowania paznokci.

Manicure to kompleksowy zabieg obejmujący dłonie i paznokcie. Rozpoczynamy go odpowiednim spiłowaniem płytki paznokciowej, w zależności od preferencji, na kształt kwadratowy, okrągły lub migdałek. Następnie odsuwamy lub wycinamy skórki okalające paznokieć. Wygładzamy wały około paznokciowe za pomocą frezarki i jednorazowego kapturka ściernego. Następnie oferujemy malowanie paznokci na trzy sposoby:

  • Klasycznie – malujemy paznokcie stosując odpowiednio podkład lub jeśli paznokcie wymagają wzmocnienia stosujemy odżywkę wybraną do danego typu paznokci. Kolor nakładamy dwukrotnie, stosując tylko najlepsze lakiery amerykańskich firm OPI, ORLY i ESSIE. Na koniec nakładamy utwardzacz, nabłyszczacz i wysuszacz.
  • French – malujemy białym lakierem wolny brzeg paznokcia, a następnie malujemy całość na lekko różowy lub beżowy kolor, co daje bardzo charakterystyczny efekt.
  • Hybrydowo – do malowania paznokci używamy specjalnych lakierów, utwardzanych w lampie ze światłem UV. Dzięki temu lakier będzie bardzo trwały i utrzyma się na paznokciach 2 do 3 tygodni. Naturalny paznokieć rośnie wraz tym lakierem, dzięki czemu osoby, które nie mogły zapuścić paznokci, mogą wreszcie to zrobić.

Zabieg kończymy aplikując krem bądź piankę na dłonie, a na paznokcie i okalające skórki nakładamy specjalną oliwkę dla ich wzmocnienia.

W zależności od tempa porostu paznokcia i skórek zabieg ten można stosować raz na tydzień lub dwa.

Czas zabiegu: około 45-60 minut, w zależności od wybranego sposobu malowania.

W naszych gabinetach wszystkie zabiegi wykonywane są przez wysoce wyspecjalizowaną kadrę z wyższym wykształceniem w zakresie podologii. Podolodzy pracujący w gabinecie Ekspert Stóp posiadają kilkuletnie doświadczenie w pracy, również z diabetykami.

Korzystamy renomowanego sprzętu i produktów niemieckich i amerykańskich firm takich jak: Allpresan, Pedibaehr, Opi.
Prowadzimy sprzedaż indywidualnie dobranych do skóry dłoni i stóp produktów, tak byś mógł korzystać z nich w trakcie codziennej pielęgnacji domowej.

Współpracujemy z diagnostami laboratoryjnymi, lekarzami dermatologami, chirurgami oraz ortopedami, co pozwala nam zapewnić Ci kompleksową i skuteczną obsługę.

Pamiętaj: W naszych gabinetach podologicznych oferujemy kompleksową opiekę Twoich dłoni i stóp.

  • piękne i zadbane dłonie
  • paznokcie piłowane na kształt, który lubisz
  • nigdy więcej zadzierających się skórek
  • 3 sposoby malowania: klasyczny, french i hybrydowy
  • wzmocniona skóra i paznokcie

Pamiętaj: Dłonie to Twoja wizytówka, zadbaj o nie!

Manicure

Dłonie to nasza wizytówka, dlatego warto o nie zadbać. W tym pomoże nam manicure – zabieg kosmetyczny, któremu poddaje się paznokcie u rąk. Profesjonalnie wykonany sprawi, że dłonie będą wyglądały elegancko.

Manicure możemy wykonać zarówno samodzielnie, w domu, jak również możemy skorzystać z pomocy specjalistów w tej właśnie dziedzinie. Gdy zależy nam na nieskazitelnym efekcie, warto zdecydować się na zabieg manicure w gabinecie.

Profesjonalny manicure krok po kroku

Manicure to nie tylko samo pomalowanie paznokci. Zabieg ten rozpoczyna się od odpowiedniego przygotowania płytki paznokciowej – zmycia poprzedniego lakieru i nadania paznokciom odpowiedniego kształtu. Następnie odsuwa się lub wycina skórki okalające paznokcie i wygładza wały okołopaznokciowe.

Kolejnym etapem jest udekorowanie paznokci na wybrany kolor – w tym celu można wykorzystać jedną z kilku metod, na przykład manicure klasyczny, manicure hybrydowy, manicure leczniczy czy french. Różnią się one efektem oraz czasem jego utrzymania się – niektóre z nich są w stanie zapewnić ładny wygląd dłoniom nawet na kilka tygodni. Zabieg kończy się wtarciem w dłonie pielęgnującego kremu.

Manicure ponawiamy wtedy, gdy dochodzi do odrostu płytki paznokciowej oraz skórek, a także wtedy, gdy pojawiają się ubytki. Najczęściej konieczne jest wykonanie nowego manicure po jednym lub dwóch tygodniach w zależności od tempa wzrostu paznokci.

Zapraszamy na manicure do gabinetu Ekspert Stóp!

W gabinetach Ekspert Stóp oferujemy kompleksową pielęgnację paznokci i dłoni dla naszych klientów. Prowadzimy manicure na kilka sposobów – klasyczny, hybrydowy, japoński, winylowy oraz french. Ponadto wykonujemy manicure leczniczy w przypadku urazów albo schorzeń dotyczących płytki paznokciowej. Doradzimy, jaki sprawdzi się najlepiej.

Nasi specjaliści sprawią, że dłonie będą wyglądały na zdrowe i wypielęgnowane.

Zachęcamy do umówienia się na manicure w jednym z naszych gabinetów – Twoje paznokcie będą wyglądały olśniewająco!