Pedicure hybrydowy

Pedicure hybrydowy – piękne stopy nie tylko na lato

Chcesz, aby twoje paznokcie u stóp wyglądały piękniej? W takim przypadku warto udać się na pedicure hybrydowy. Dzięki niemu możesz cieszyć się ładnie wyglądającymi stopami nie tylko na lato!

Zabieg taki jak pedicure hybrydowy jest podobny do manicure hybrydowego – oczywiście, różnica dotyczy tego, że ten pierwszy wykonuje się na paznokciach stóp, natomiast drugi na paznokciach rąk. Dzięki pedicure hybrydowemu paznokcie mogą prezentować się zachwycająco przez naprawdę długi czas – właśnie dlatego to zabieg chętnie wybierany na wakacyjne wyjazdy.

Główne zalety pedicure hybrydowego:

  • lakiery hybrydowe są bardziej odporne na ścieranie
  • jest o wiele trwalszy od zwykłego pedicure – efekt utrzymuje się nawet powyżej 2 tygodni
  • zabezpiecza paznokcie przed czynnikami zewnętrznymi
  • możemy nadać paznokciom różne kolory, a także ozdobić je na wiele sposobów
  • lakier dzięki specjalnej warstwie jest błyszczący przez cały czas użytkowania i jest od razu suchy po aplikacji – nie trzeba go suszyć tylko od razu wkładamy kryte buty i nic sie nie popsuje.

Pedicure hybrydowy możemy wykonać również samodzielnie, gdy posiadamy odpowiednie produkty, w tym lampę UV do utwardzania lakierów hybrydowych. Jednak dla najlepszego efektu warto udać się do profesjonalnego gabinetu.

Jak wykonuje się pedicure hybrydowy?

Postępowanie w przypadku pedicure hybrydowego jest podobne do manicure hybrydowego. Do jego wykonania potrzebne są specjalne lakiery hybrydowe, lampa UV oraz narzędzia do obrobienia płytki paznokciowej.

Pedicure Warszawa

Zabieg w gabinecie rozpoczyna się podobnie jak klasyczny pedicure – specjalista oczyszcza stopy, usuwa zrogowaciały naskórek, a także odsuwa skórki. Kolejny krok to nadanie paznokciom odpowiedniego kształtu przez ich opiłowanie.

Następnie nakłada się na nie bazę i utwardza ją lampą UV. Posiadamy nowoczesne lampy do utwardzania hybrydy co skraca czas schnięcia do 20 sekund. Kolejny etap to nałożenie dwóch warstw lakieru hybrydowego – każdą warstwę należy dodatkowo utwardzić lampą. Na tym etapie można również ozdobić paznokcie, na przykład naklejkami, pieczątkami, brokatem. Na koniec nakładana jest warstwa nawierzchnia – top coat, która zapewnia pedicure ponadprzeciętną trwałość.

Zapraszamy serdecznie do naszego gabinetu do wykonania pedicure hybrydowego!