Pedicure

Profesjonalny sposób na piękne paznokcie stóp
Umów się na wizytę.
Czyli podstawowy zabieg podologiczny. Przed każdym pierwszym zabiegiem wykonujemy wywiad podologiczny, aby poznać nowego klienta i zdiagnozować ewentualne problemy w obrębie stóp i paznokci.

Pedicure rozpoczynamy od obcięcia paznokci w prawidłowy sposób, używamy cęgów o specjalnym profilu. Usuwamy skórki okołopaznokciowe i opracowujemy płytkę paznokcia w celu pozbycia się bruzd, z wałów paznokciowych usuwamy zrogowacenia i resztki pyłu po opracowaniu płytki. Następnie, za pomocą frezu z jednorazową nakładką ścierną, usuwamy zrogowaciałą skórę stóp. Na koniec zabiegu nakładamy odpowiedni dla danej stopy krem, zalecamy pielęgnację domową i opcjonalnie malujemy paznokcie (lakierem tradycyjnym lub metodą hybrydową).

Zalecamy powtarzanie zabiegu co 4 do 8 tygodni.

Czas zabiegu: około 45-60 minut, w zależności czy malujemy paznokcie.

W naszych gabinetach wszystkie zabiegi wykonywane są przez wysoce wyspecjalizowaną kadrę z wyższym wykształceniem w zakresie podologii. Podolodzy pracujący w gabinecie Ekspert Stóp posiadają kilkuletnie doświadczenie w pracy, również z diabetykami.

Korzystamy renomowanego sprzętu i produktów niemieckich i amerykańskich firm takich jak: Allpresan, Pedibaehr, Opi.
Prowadzimy sprzedaż indywidualnie dobranych do skóry dłoni i stóp produktów, tak byś mógł korzystać z nich w trakcie codziennej pielęgnacji domowej.

Współpracujemy z diagnostami laboratoryjnymi, lekarzami dermatologami, chirurgami oraz ortopedami, co pozwala nam zapewnić Ci kompleksową i skuteczną obsługę.

Pamiętaj: W naszych gabinetach podologicznych oferujemy kompleksową opiekę Twoich dłoni i stóp.

 • piękne i zdrowe stopy
 • właściwie obcięte paznokcie (profilaktyka wrastania/wkręcania paznokci)
 • 2 sposoby malowania: klasyczny i hybrydowy
 • zapobiegasz potencjalnym problemom stóp
 • i usuwasz te, które powstały

Pamiętaj: Stopy poddawane są nieustannej próbie, odwdzięcz im się i zadbaj o nie!

Jeżeli trafiłeś do nas za późno i sam zapobiegający problemom pedicure nie wystarczy, oferujemy Ci specjalistyczne zabiegi podologiczne, niedostępne w zwykłych salonach kosmetycznych:

 • usuwanie odcisków
 • usuwanie brodawek (kurzajek)
 • usuwanie modzeli
 • leczenie wrastających paznokci
 • niwelowanie pękających pięt
 • rekonstrukcja paznokcia

Pedicure

Zadbaj o zdrowie i piękny wygląd swoich paznokci – pedicure to zabieg, dzięki któremu Twoje stopy będą wyglądały estetycznie. Profesjonalnie wykonany polecany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Razem z nim możemy także skutecznie zlikwidować problemy z płytką paznokciową i stopami.

 Pedicure jako zabieg kosmetyczny, któremu poddaje się paznokcie u stóp. Jest prowadzony z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi oraz kosmetyków. Dzięki niemu możemy cieszyć nie tylko z estetycznie wyglądających stóp, ale również zadbać o ich zdrowie.

Przebieg zabiegu pedicure

Zabieg rozpoczyna się od właściwego wyregulowania długości paznokci w stopach – w tym celu najczęściej wykorzystuje się cążki o specjalnym profilu. Kolejny etap to usunięcie albo odsunięcie skórek wokół paznokci oraz opracowanie płytki paznokciowej i usunięcie zrogowaceń z wałów paznokciowych. Następnie ściera się zrogowaciałą skórę stóp i na koniec nakłada odpowiedni preparat w kremie lub piance.

Pedicure może również obejmować ozdobienie paznokci u stóp. Można wykonać klasyczny pedicure albo zastosować metodę hybrydową.

Zabiegi dodatkowe przy pedicure

Wraz z pedicure można również przeprowadzić szereg dodatkowych zabiegów w przypadku problemów podologicznych, które nie tylko mogą powodować nieestetyczny wygląd stóp, ale również sprawiać ból oraz kłopoty z chodzeniem.

Zalicza się do nich takie zabiegi jak usuwanie brodawek (kurzajek), usuwanie odcisków, modzeli, leczenie wrastających paznokci, rekonstrukcję paznokcia w przypadku urazów, a także niwelowanie problemu pękających pięt.

Zapraszamy na profesjonalny pedicure do gabinetu Ekspert Stóp!

Jeśli także chcesz zadbać o swoje stopy i pozbyć się problemów podologicznych, zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych gabinetów Ekspert Stóp. W naszych gabinetach zabiegi prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści – także w pracy z diabetykami. Jesteśmy też przygotowani na wizyty domowe.

Wykorzystujemy zaawansowany sprzęt, akcesoria i kosmetyki, aby zapewnić skuteczny i komfortowy pedicure. Zachęcamy do umówienia się na wizytę w gabinecie Ekspert Stóp!